Slide background
+
you can add the slider elements into a centered container in full width mode
Slide background
+
full width slider can be also responsive under a value of width
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Co wyróżnia hurtownię builder?

Budujesz lub odświeżasz swój dom? Masz mieszkanie do kapitalnego remontu? A może prowadzisz firmę budowlaną i szukasz najlepszych materiałów oraz narzędzi na rynku? Niezależnie od tego co chcesz budować, i jakie są Twoje kwalifikacje, to firma Builder z chęcią pomoże i dostarczy najlepsze materiały budowlane.

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych hurtowni budowlanych we Wrocławiu. Działamy od 1989 roku i stale się rozwijamy. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów oraz narzędzi budowlanych na rynku dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty z najwyższej półki, w przystępnej cenie. Naszą główną domeną jest fachowa pomoc Klientom, do których mamy bardzo nieszablonowe podejście. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, analizujemy jego potrzeby i staramy się doradzić wybór najlepszych materiałów, które spełnią wszystkie stawiane wymagania. Obsługujemy zarówno Klientów B2B jak i B2C. Jesteśmy także otwarci na współpracę partnerską. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku możemy zapewnić nieprzerwane dostawy materiałów, które prezentują zawsze najwyższą jakość.

Dzięki ciągłemu monitorowaniu rynku materiałów budowlanych firma Builder nieustannie stara się dostarczać swoim Klientom, i partnerom biznesowym, najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie budownictwa. W naszej hurtowni znajdą Państwo nowoczesne materiały budowlane, które gwarantują nie tylko wieloletnią wytrzymałość, ale także ułatwiają prace budowlane. Od lat możemy pochwalić się pozycją lidera w dystrybucji materiałów wielu znanych marek.

Hurtownia Builder kładzie także ogromny nacisk na proces zatrudniania swoich przedstawicieli handlowych. Dzięki temu Państwa doradcami są ludzie z wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem, którzy doskonale znają się na swojej pracy i mogą udzielać bardzo fachowych porad. Nasi przedstawiciele handlowi są także zawsze gotowi do udania się na teren budowy w celu wykonania samodzielnej oceny potrzeb. Zapewniamy wsparcie i pomoc na terenie Wrocławia, a także jego najbliższych okolic.

Dostarczamy pełen zakres materiałów budowlanych i narzędzi. Kupią Państwo u nas między innymi farby, lakiery, elementy stalowe, płyty betonowe, rury, stelaże, a nawet tak drobne elementy jak pędzle, młotki czy gwoździe. Zapewniamy do tego sprawną i tanią dostawę zakupionych w naszej hurtowni produktów, bezpośrednio pod dom lub na teren budowy. Dostawy realizujemy na obszarze Wrocławia i okolic.

Jeśli masz więcej pytań lub chciałbyś poznać cały asortyment naszej hurtowni, to zapraszamy do odwiedzenia siedziby we Wrocławiu. Mogą Państwo skorzystać także z kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami, którzy zawsze chętnie pomogą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Jeśli stawiasz na jakość oraz nowoczesność to gwarantujemy, że będziesz zachwycony przygotowaną przez nas ofertą materiałów budowlanych. Dodatkowo gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe przy współpracy, dla naszych stałych Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą hurtowni budowlanej Builder.

mapei

Mapei

Oferuje szeroką gamę wyspecjalizowanych produktów począwszy od zapraw, mas wyrównujących przez tynki i produkty wykończeniowe, które tworzą tworzą kompleksowe rozwiązania systemowe.

logo_termat

Termat

to nie tylko producent szeroko rozpowszechnianych stropów TERIVA oraz FILIGRAN, to producent różnych rozwiazań systemowych do budowy domu oraz innych obiektów budowlanych.

wim

WIM

specjalizuje się głównie w produkcji kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie instalowania płytek ceramicznych (zaprawy klejowe i do spoinowania, materiały do wykonywania hydroizolacji) oraz innowacyjnych materiałów służących do suchej zabudowy z płyt budowlanych.

swisspor

Swisspor

Integer vitae eleifend est, sed viverra erat. Sed blandit massa quis posuere volutpat. Quisque tempor vulputate.

alpol

Alpol

jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej oraz wapna hydratyzowanego.

sicher_logo

Sicher Bautechnik

wytwarza zaawansowane zaprawy, wylewki samopoziomujące oraz kleje, które bardzo szybko zyskały uznanie wśród przedsiębiorców budowlanych.

lemar-logo

Lemar – papy dachowe

tylko sprawdzeni i rzetelni dostawcy surowców pozwala firmie dostarczyć produkt w najlepszej jakości finalnej.

solbet1

SOLBET

Lider w produkcji betonu komórkowego, na uwagę zasługuje to, że firma nieustannie inwestuje w swój rozwój.